Įkvėpti kūrybiškiausių Europos architektų paveldu, gamtos formų plastiškumu ir šviesia Viduržemio architektūra mes sukūrėme ypatingą mažosios architektūros pasaulį ir ryškų Jiva Villa namų charakterį.

Tikslai ir filosofija

Mūsų tikslas – įnešti naujas tendencijas architektūros ir dizaino srityje. Paversti gyvenamąją erdvę meno kūriniu, kuriame skleisis žmogaus potencialas kūrybai, stiprės ryšis su savimi ir gamta.

Estetiška, puošni, užburianti erdvė ir sveikas mikroklimatas yra mūsų prioritetinės užduotys, kurias žinome kaip realizuoti optimaliais ir pasiekiamais šiuolaikiniais būdais.

Mūsų komanda

Mūsų komandą sudaro skirtingų sričių tiek vietiniai, tiek užsienio specialistai su daugiamete patirtimi. Įgyvendinti projektai yra mūsų kruopštumo ir kūrybingumo rezultatas.

Savo arsenale turime komandą, kuri įgyvendins bet kurias mažosios architektūros formas, išpuoš Jūsų namo išorę arba vidų pagal mūsų padarytą projektą.

Padėsime sukoordinuoti projekto įgyvendinimą su mūsų arba Jūsų pasirinktais rangovais.

Laikui ir vietai nepavaldi forma

Mados ateina ir išeina. Tendencijos išpučiamos ir sunaikinamos.

Jiva Villa architektūra – nepavaldi laikui ir vietai. Tai pojūčių ir būsenų pasaulis, panardinantis į savo paties gelmes.

Nadežda Stefanova
Idėjos autorė ir įkūrėja Jiva Villa